DMP-Medya-2020-Resmi-Logo_Yatay-min
Ara
Close this search box.

Özel Gösterimler

Açık Havada Sinema Gösterimi

Yerli,  Yabancı, Animasyon ve Nostalji filmler şeklinde sınıflandırdığımız vizyon ve vizyon arkası filmler ile geleneksel bir hale gelen Açık Havada Sinema keyfini Türkiye’nin dört bir yanına taşıyoruz.

Açık Havada Sinema organizasyonları ile kitleler Açık Havada film izleme keyfini yaşarken, kurum ve kuruluşlarda kendilerini ve markalarını tanıtarak imajlarını güçlendirmektedirler.

Organizasyonlarımızda, profesyonel görüntü ve ses sistemleri sayesinde binlerce kişi Açık Havada Sinema keyfini yaşamaktadır. Böyle bir kitlenin memnuniyetini kazanırken, kurum ve kuruluşlarımızın etkinlik alanında, kendilerine ve markalarına yönelik yaptıkları reklam ve tutundurma çalışmaları, sıfır maliyetle uygulanabilir bir tanıtım faaliyeti olmaktadır.

Organizasyon alanında, organizasyonu düzenleyen kurum ve/veya kuruluşlara ait Out-Door reklam çalışmalarının yanı sıra, gösterim öncesi önceden hazırlanmış olan reklam tanıtım filmleri perdemizde yayınlanarak hedef kitlenin algısına sunulmaktadır.

Özel organizasyonlar için hazırlamış olduğumuz “Açık Havada Sinema Nostalji Geceleri “ konsepti doğrultusunda Unutulmaz Yeşilçam Klasikleri ile eski nesillere nostalji duygularını yaşatırken, yeni nesillere de o unutulmaz duyguları aktarmak hedeflenmiştir.

Organizasyon öncesi seçilen filmlerin, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu gereği ilgili hak sahiplerine telif bedelleri ödenmekte ve yasal gösterim izinleri tarafımızdan alınmaktadır.