DMP-Medya-2020-Resmi-Logo_Yatay-min
Ara
Close this search box.

Hakkımızda

Videoyu Oynat

Hakkımızda

Firmamız uzun yıllardır kendini sinemaya adamış, tecrübeli kurucular ve deneyimli  kadrosu  ile  müşteri  memnuniyetinde  sürekliliği  ilke  edinmiş, daima yenilikleri kovalayan modern çizgisi ile film gösterim hizmetleri konusunda faaliyet göstermektedir.

İster açık alan olsun, isterse kapalı alan Sinema Gösterim Hizmetinin herşeyden önce tecrübeye dayalı olduğuna inanıyoruz. Bu inanç ile yola çıktığımız günden bu  yana tüm Türkiye genelinde kurum ve kuruluşların hedef kitlelerine yönelik pekçok projeye imza atarak yüzlerce Açık Havada Sinema Gösterimleri gerçekleştirdik.

%
Müşteri Memnuniyeti
+
Film Gösterimi
+
Yıllık Tecrübe

Açık Havada Sinema Gösterimi

Yerli, Yabancı, Animasyon ve Nostalji filmler şeklinde sınıflandırdığımız vizyon arkası filmler ile geleneksel bir hale gelen Açık Havada Sinema keyfini Türkiye’nin dört bir yanına taşıyoruz. Açık Havada Sinema organizasyonları ile kitleler Açık Havada film izleme keyfini yaşarken, kurum ve kuruluşlarda kendilerini ve markalarını tanıtarak imajlarını güçlendirmektedirler. Organizasyonlarımızda, profesyonel görüntü ve ses kalitesi sayesinde binlerce kişi Açık Havada Sinema keyfini yaşamaktadır. Böyle bir kitlenin memnuniyetini kazanırken, kurum ve kuruluşlarımızın etkinlik alanında, kendilerine ve markalarına yönelik yaptıkları reklam ve tutundurma çalışmaları, sıfır maliyetle uygulanabilir bir tanıtım faaliyeti olmaktadır. Organizasyon alanında, organizasyonu düzenleyen kurum ve/veya kuruluşlara ait Out-Door reklam çalışmalarının yanı sıra, gösterim öncesi önceden hazırlanmış olan reklam tanıtım filmleri perdemizde yayınlanarak hedef kitlenin algısına sunulmaktadır. Son Teknoloji dijital format ile gerçekleşen Açık Havada Sinema Gösterimlerimizde sektörümüzde yapılan benzeri Açık Hava organizasyonlarına oranla; kullanılan yöntemden kaynaklı eser sahibine telif hakları ödenerek sektöre katkı sağlanması, korsan gösterimlerin önlemesi açısından ülkemiz ekonomisine gelir kaynağı oluşturması, görüntü kalitesinin yüksekliği nedeni ile izleyicinin Sinema Keyfinin artması, bu organizasyonun anlamı ve tercih nedenini ortaya koymaktadır. Organizasyon öncesi seçilen tüm filmlerin, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu gereği ilgili yasal hak sahiplerine telif bedelleri ödenmek kaydı ile, gösterim izinleri tarafımızdan alınmaktadır. Açık Havada Sinema Gösterimleri eski nesillere nostalji duygularını yaşatırken, yeni nesillere de o unutulmaz duyguları aktarmaktadır.

Bazı Referanslarımız

Ziyaretçi Defterimiz