DMP-Medya-2020-Resmi-Logo_Yatay-min
Ara
Close this search box.

Tinker Bell ve Peri Kurtaran

Tinker_Bell_ve_Peri_Kurtaran_Afiş

Tinker Bell ve Peri Kurtaran

Filmin Konusu

Lizzy, peri tozunun kudretine biat etmiş, değişik davranışları olan minik bir kızdır. Tinker Bell, Lizzy ile arkadaş olduğunda henüz Wendy ve Kayıp Çocuklar ile daha tanışmamıştır. Peri tozunun olağanüstü gücüne inanan bu ufaklıkla geliştirdiği dostluğun, perilerin hepsinin yaşamına mal olabileceğini henüz kestirememektedir. Tinker Bell büyük bir risk alarak hem kendi güvenliğini, hem de tüm perilerin geleceğini tehlikeye attığının farkında bile değildir.

Yönetmen

Bradley Raymond

Kategori

Animasyon, Macera

Orijinal Dil

İngilizce, Türkçe Dublaj

Süre

76 Dakika

Oyuncular

Gülben Ergen, Ayşe Arman

TR Vizyon Tarihi

17 Eylül 2010

IMDB Puanı

6.8

TR Dağıtım

UIP Türkiye

Stüdyo

Disney

Yaş Sınırı

Genel İzleyici

Öne çıkan
filmler

Yerli, Yabancı, Animasyon ve Nostalji filmler şeklinde sınıflandırdığımız vizyon arkası filmlerden sizin için seçtiklerimize göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

(1)

WONKA

7.1

Roald Dahl’ın popüler çocuk kitabı “Charlie’nin Çikolata Fabrikası”na dayanan film, dünyaca ünlü bir çikolata fabrikasının sahibi olan Willy Wonka’nın maceralarına ve fabrikada çalışan Umpa Lumpalarla nasıl tanıştığına odaklanıyor. Willy Wonka’nın en büyük hayali kendi çikolata dükkanını kurmaktır. (Detaylar için tıklayınız..)

Hakkındaki Videoyu Oynat acik-havada-wonka-filmi-afis
Videoyu Oynat
(2)

BARBİE

6.9

Barbie, uyum sağlayabileceği bir dünya bulma umuduyla yolculuğa çıkan bir kadının hikayesini konu ediyor. Barbie, yaşadığı dünyanın koşullarına uymayan bir kadındır. (Detaylar için tıklayınız..)

(3)

AQUAMAN VE KAYIP KRALLIK

9.4

Aquaman’i ilk seferinde yenmeyi başaramayan Black Manta, babasının intikamını alma arzusuyla Aquaman’i sonsuza dek alt etme konusunda engel tanımayacaktır. (Detaylar için tıklayınız..)

Hakkındaki Videoyu Oynat en-iyi-film-onerileri-aquaman-ve-kayip-krallik
Açık Havada Sinema Keyfi İçin

Bizimle İletişime Geçebilirsiniz...

Açık Havada Sinema etkinlik ve organizasyonlarınız için hizmetinizdeyiz..