DMP-Medya-2020-Resmi-Logo_Yatay-min
Ara
Close this search box.

Salak Milyoner

Salak_Milyoner_Afiş

Salak Milyoner

Filmin Konusu

Kayseri’li Behçet ölüm döşeğindeyken, oğulları Saffet, Himmet, Hayret ve Gayret’e İstanbul’a gidip Mehmet Çavuş’u bulmalarını ve Mehmet Çavuş’ta onlara ait bir define haritası olduğunu söyler. Bunun üzerine birbirini atlatıp İstanbul’a gitmeye çalışan dört kardeş tren istasyonunda karşılaşırlar. Mehmet Çavuş’un evine yerleşen kardeşler altınların evin altında gömülü olduğunu öğrenirler. Mehmet Çavuş’a fark ettirmeden altınlara ulaşmaya çalışırlar. Ancak evin altında, kardeşleri büyük bir sürpriz beklemektedir.

Yönetmen

Ertem Eğilmez

Kategori

Komedi

Orijinal Dil

Türkçe, Renkli Nostalji

Süre

82 Dakika

Oyuncular

Kemal Sunal, Zeki Alasya, Metin Akpınar, Halit Akçatepe, Münir Özkul, Adile Naşit

TR Vizyon Tarihi

1 Nisan 1974

IMDB Puanı

8.0

TR Dağıtım

Arzu Film

Stüdyo

Arzu Film

Yaş Sınırı

Öne çıkan
filmler

Yerli, Yabancı, Animasyon ve Nostalji filmler şeklinde sınıflandırdığımız vizyon arkası filmlerden sizin için seçtiklerimize göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

(1)

WONKA

7.1

Roald Dahl’ın popüler çocuk kitabı “Charlie’nin Çikolata Fabrikası”na dayanan film, dünyaca ünlü bir çikolata fabrikasının sahibi olan Willy Wonka’nın maceralarına ve fabrikada çalışan Umpa Lumpalarla nasıl tanıştığına odaklanıyor. Willy Wonka’nın en büyük hayali kendi çikolata dükkanını kurmaktır. (Detaylar için tıklayınız..)

Hakkındaki Videoyu Oynat acik-havada-wonka-filmi-afis
Videoyu Oynat
(2)

BARBİE

6.9

Barbie, uyum sağlayabileceği bir dünya bulma umuduyla yolculuğa çıkan bir kadının hikayesini konu ediyor. Barbie, yaşadığı dünyanın koşullarına uymayan bir kadındır. (Detaylar için tıklayınız..)

(3)

AQUAMAN VE KAYIP KRALLIK

9.4

Aquaman’i ilk seferinde yenmeyi başaramayan Black Manta, babasının intikamını alma arzusuyla Aquaman’i sonsuza dek alt etme konusunda engel tanımayacaktır. (Detaylar için tıklayınız..)

Hakkındaki Videoyu Oynat en-iyi-film-onerileri-aquaman-ve-kayip-krallik
Açık Havada Sinema Keyfi İçin

Bizimle İletişime Geçebilirsiniz...

Açık Havada Sinema etkinlik ve organizasyonlarınız için hizmetinizdeyiz..