DMP-Medya-2020-Resmi-Logo_Yatay-min
Ara
Close this search box.

Pretty Woman

Pretty_Woman_Film_Afişi

Pretty Woman

Filmin Konusu

Gerek müziğiyle, gerekse ikilinin muhteşem oyunculukları ile bir dönme damga vuran filmde, zengin bir işadamı olan Edward gösterişli hayatına rağmen, çevresindeki sahte insanlardan oldukça sıkılmıştır. Kendisini sokaklara attığı bir sırada Vivian isimli oldukça çekici bir sosyetik hayat kadınına rastlar ve o gece birlikte olurlar. Bu gecenin ardından ilginç bir karar alırlar. Bir hafta boyunca birlikte olup sevgili gibi yaşayacak ve bir haftanın sonunda ayrılacaklardır. Bu süre boyunca her ikisinin hayatlarında da değişiklikler olur.

Yönetmen

Garry Marshall

Kategori

Romantik, Komedi

Orijinal Dil

İngilizce, TR Altyazı

Süre

119 Dakika

Oyuncular

Richard Gere, Julia Roberts, Hector Elizondo

TR Vizyon Tarihi

16 Kasım 1990

IMDB Puanı

7.1

TR Dağıtım

Warner Bros Türkiye

Stüdyo

Warner Bros

Yaş Sınırı

-

Öne çıkan
filmler

Yerli, Yabancı, Animasyon ve Nostalji filmler şeklinde sınıflandırdığımız vizyon arkası filmlerden sizin için seçtiklerimize göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

(1)

WONKA

7.1

Roald Dahl’ın popüler çocuk kitabı “Charlie’nin Çikolata Fabrikası”na dayanan film, dünyaca ünlü bir çikolata fabrikasının sahibi olan Willy Wonka’nın maceralarına ve fabrikada çalışan Umpa Lumpalarla nasıl tanıştığına odaklanıyor. Willy Wonka’nın en büyük hayali kendi çikolata dükkanını kurmaktır. (Detaylar için tıklayınız..)

Hakkındaki Videoyu Oynat acik-havada-wonka-filmi-afis
Videoyu Oynat
(2)

BARBİE

6.9

Barbie, uyum sağlayabileceği bir dünya bulma umuduyla yolculuğa çıkan bir kadının hikayesini konu ediyor. Barbie, yaşadığı dünyanın koşullarına uymayan bir kadındır. (Detaylar için tıklayınız..)

(3)

AQUAMAN VE KAYIP KRALLIK

9.4

Aquaman’i ilk seferinde yenmeyi başaramayan Black Manta, babasının intikamını alma arzusuyla Aquaman’i sonsuza dek alt etme konusunda engel tanımayacaktır. (Detaylar için tıklayınız..)

Hakkındaki Videoyu Oynat en-iyi-film-onerileri-aquaman-ve-kayip-krallik
Açık Havada Sinema Keyfi İçin

Bizimle İletişime Geçebilirsiniz...

Açık Havada Sinema etkinlik ve organizasyonlarınız için hizmetinizdeyiz..