DMP-Medya-2020-Resmi-Logo_Yatay-min
Ara
Close this search box.

Kayıp Balık Nemo

Kayıp_Balık_Nemo_Afiş_

Kayıp Balık Nemo

Filmin Konusu

Nemo, aşırıcı koruması babasına kendini ıspatlamak adına, okuldaki arkadaşlarıyla iddiaya girer ve herkesin gözü önünde bir balıkadam tarafından yakalanıp, Avustralya’da ki bir diş doktorunun akvaryumnua süs olarak konur. Babası ise Nemo’yu bulmak için her türlü tehlikeyi göze alır. İkisininde tek dilekleri birbirlerine kavuşmaktır, ancak her ikiside kendi yolculuklarından hayatla ve kendileriyle ilgili çok önemli dersler alırlar.

Yönetmen

Andrew Stanton, Lee Unkrich

Kategori

Animasyon, Macera

Orijinal Dil

İngilizce, Türkçe Dublaj

Süre

100 Dakika

Oyuncular

Naşit Özcan, Tilbe Saran, Burak Urans, Ercan Demirel

TR Vizyon Tarihi

19 Nisan 2013

IMDB Puanı

8.2

TR Dağıtım

UIP Türkiye

Stüdyo

Disney

Yaş Sınırı

Genel İzleyici

Öne çıkan
filmler

Yerli, Yabancı, Animasyon ve Nostalji filmler şeklinde sınıflandırdığımız vizyon arkası filmlerden sizin için seçtiklerimize göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

(1)

WONKA

7.1

Roald Dahl’ın popüler çocuk kitabı “Charlie’nin Çikolata Fabrikası”na dayanan film, dünyaca ünlü bir çikolata fabrikasının sahibi olan Willy Wonka’nın maceralarına ve fabrikada çalışan Umpa Lumpalarla nasıl tanıştığına odaklanıyor. Willy Wonka’nın en büyük hayali kendi çikolata dükkanını kurmaktır. (Detaylar için tıklayınız..)

Hakkındaki Videoyu Oynat acik-havada-wonka-filmi-afis
Videoyu Oynat
(2)

BARBİE

6.9

Barbie, uyum sağlayabileceği bir dünya bulma umuduyla yolculuğa çıkan bir kadının hikayesini konu ediyor. Barbie, yaşadığı dünyanın koşullarına uymayan bir kadındır. (Detaylar için tıklayınız..)

(3)

AQUAMAN VE KAYIP KRALLIK

9.4

Aquaman’i ilk seferinde yenmeyi başaramayan Black Manta, babasının intikamını alma arzusuyla Aquaman’i sonsuza dek alt etme konusunda engel tanımayacaktır. (Detaylar için tıklayınız..)

Hakkındaki Videoyu Oynat en-iyi-film-onerileri-aquaman-ve-kayip-krallik
Açık Havada Sinema Keyfi İçin

Bizimle İletişime Geçebilirsiniz...

Açık Havada Sinema etkinlik ve organizasyonlarınız için hizmetinizdeyiz..