DMP-Medya-2020-Resmi-Logo_Yatay-min
Ara
Close this search box.

Hababam Sınıfı Sınıfta Kaldı

Hababam-Sınıfı-Sınıfta-Kaldı-Afiş

Hababam Sınıfı Sınıfta Kaldı

Filmin Konusu

Okulun müdür yardımcısı Mahmut Hoca iyileşince okula geri döner. Mezun olduklarını sandığı Hababam Sınıfı öğrencileri yine sınıfta kalmıştır. Bu arada okula yeni beden öğretmeni Badi Ekrem ve Edebiyat Öğretmeni Semra Hoca katılır. Sınıftakiler bir yandan Mahmut Hoca ile mücadele ederler. Diğer yandan da bu iki yeni öğretmene çeşitli oyunlar oynarlar. Fakat Semra Hoca’ya yaptıkları bir şaka yüzünden başları derde girecektir.

Yönetmen

Ertem Eğilmez

Kategori

Komedi

Orijinal Dil

Türkçe, Renkli Nostalji

Süre

92 Dakika

Oyuncular

Kemal Sunal, Tarık Akan, Münir Özkul, Şener Şen

TR Vizyon Tarihi

1975

IMDB Puanı

9.0

TR Dağıtım

Arzu Film

Stüdyo

Arzu Film

Yaş Sınırı

Öne çıkan
filmler

Yerli, Yabancı, Animasyon ve Nostalji filmler şeklinde sınıflandırdığımız vizyon arkası filmlerden sizin için seçtiklerimize göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

(1)

WONKA

7.1

Roald Dahl’ın popüler çocuk kitabı “Charlie’nin Çikolata Fabrikası”na dayanan film, dünyaca ünlü bir çikolata fabrikasının sahibi olan Willy Wonka’nın maceralarına ve fabrikada çalışan Umpa Lumpalarla nasıl tanıştığına odaklanıyor. Willy Wonka’nın en büyük hayali kendi çikolata dükkanını kurmaktır. (Detaylar için tıklayınız..)

Hakkındaki Videoyu Oynat acik-havada-wonka-filmi-afis
Videoyu Oynat
(2)

BARBİE

6.9

Barbie, uyum sağlayabileceği bir dünya bulma umuduyla yolculuğa çıkan bir kadının hikayesini konu ediyor. Barbie, yaşadığı dünyanın koşullarına uymayan bir kadındır. (Detaylar için tıklayınız..)

(3)

AQUAMAN VE KAYIP KRALLIK

9.4

Aquaman’i ilk seferinde yenmeyi başaramayan Black Manta, babasının intikamını alma arzusuyla Aquaman’i sonsuza dek alt etme konusunda engel tanımayacaktır. (Detaylar için tıklayınız..)

Hakkındaki Videoyu Oynat en-iyi-film-onerileri-aquaman-ve-kayip-krallik
Açık Havada Sinema Keyfi İçin

Bizimle İletişime Geçebilirsiniz...

Açık Havada Sinema etkinlik ve organizasyonlarınız için hizmetinizdeyiz..