DMP-Medya-2020-Resmi-Logo_Yatay-min
Ara
Close this search box.

Crood’lar

Croodlar_Afiş

Crood’lar

Filmin Konusu

Günümüzdeki birçok babaya benzeyen Grug eşine ve 3 çocuğuna inanılmaz düşkün bir adamdır. Senelerdir tüm ailesini güvende yaşamaları için mağarada tutan Grug için yaşanacaklara katlanmak bir hayli zor olacaktır. Grug’ın eşi ve 3 çocuğunun annesi Ugga tıpkı kocası gibi “korku iyidir; değişim kötüdür” düşüncesindedir. Oğulları Thunk bu durağan gidişattan gayet memnundur ve babasıyla çok iyi anlaşır. İnatçı kaynana Gran damadı Grug’ı iğnelemekten asla yorulmaz. Küçük Sandy Crood ailesinin en öfkeli ferdidir. İsyankar Eep aile otoritesini her daim reddeden, hayatı yaşamak isteyen, mağaranın dışındaki hayatı çok merak eden ve babasının koyduğu kurallara asla uymayan asi genç kız! Afet nedeniyle zorlanan ve bilinmeyen bir yaşama doğru yelken açan Crood’lar yolda tanıştıkları ateşi bulan “kaşif” Guy ile birlikte anlamını bile bilmedikleri “yarın” a doğru yola çıkarlar.

Yönetmen

Chris Sanders, Kirk DeMicco

Kategori

Animasyon, Macera

Orijinal Dil

İngilizce, Türkçe Dublaj

Süre

98 Dakika

Oyuncular

Kadir Çermik, Aslı Tandoğan, Ahmet Taşar, Canan Sanan

TR Vizyon Tarihi

12 Nisan 2013

IMDB Puanı

7.1

TR Dağıtım

Tiglon

Stüdyo

20th Century Studios

Yaş Sınırı

Genel İzleyici

Öne çıkan
filmler

Yerli, Yabancı, Animasyon ve Nostalji filmler şeklinde sınıflandırdığımız vizyon arkası filmlerden sizin için seçtiklerimize göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

(1)

WONKA

7.1

Roald Dahl’ın popüler çocuk kitabı “Charlie’nin Çikolata Fabrikası”na dayanan film, dünyaca ünlü bir çikolata fabrikasının sahibi olan Willy Wonka’nın maceralarına ve fabrikada çalışan Umpa Lumpalarla nasıl tanıştığına odaklanıyor. Willy Wonka’nın en büyük hayali kendi çikolata dükkanını kurmaktır. (Detaylar için tıklayınız..)

Hakkındaki Videoyu Oynat acik-havada-wonka-filmi-afis
Videoyu Oynat
(2)

BARBİE

6.9

Barbie, uyum sağlayabileceği bir dünya bulma umuduyla yolculuğa çıkan bir kadının hikayesini konu ediyor. Barbie, yaşadığı dünyanın koşullarına uymayan bir kadındır. (Detaylar için tıklayınız..)

(3)

AQUAMAN VE KAYIP KRALLIK

9.4

Aquaman’i ilk seferinde yenmeyi başaramayan Black Manta, babasının intikamını alma arzusuyla Aquaman’i sonsuza dek alt etme konusunda engel tanımayacaktır. (Detaylar için tıklayınız..)

Hakkındaki Videoyu Oynat en-iyi-film-onerileri-aquaman-ve-kayip-krallik
Açık Havada Sinema Keyfi İçin

Bizimle İletişime Geçebilirsiniz...

Açık Havada Sinema etkinlik ve organizasyonlarınız için hizmetinizdeyiz..