DMP-Medya-2020-Resmi-Logo_Yatay-min
Ara
Close this search box.

Boş Çerçeve

Boş_Çerçeve_Afiş

Boş Çerçeve

Filmin Konusu

Alev ile Ferit, aileleri tarafından beşik kertmesi yapılır. Yetişkin olduklarından bu nedenle mektuplaşmaya başlayan Alev ile Ferit, başlarda bu duruma karşı olsalar da bir süre sonra birbirleri ile ilginlenmeye başlarlar. Ferit’i iyice merak eden Alev, onu görebilmek için harekete geçer. Ancak Alev, kim olduğuğunu bilmeden karşılaştığı Ferit ile kendisini türlü maceraların içinde bulur.

Yönetmen

Ertem Eğilmez

Kategori

Romantik, Dram

Orijinal Dil

Türkçe, Renkli Nostalji

Süre

88 Dakika

Oyuncular

Hülya Koçyiğit, Kartal Tibet, Süleyman Turan, Hulusi Kentmen

TR Vizyon Tarihi

1969

IMDB Puanı

6.4

TR Dağıtım

Arzu Film

Stüdyo

Arzu Film

Yaş Sınırı

Öne çıkan
filmler

Yerli, Yabancı, Animasyon ve Nostalji filmler şeklinde sınıflandırdığımız vizyon arkası filmlerden sizin için seçtiklerimize göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

(1)

WONKA

7.1

Roald Dahl’ın popüler çocuk kitabı “Charlie’nin Çikolata Fabrikası”na dayanan film, dünyaca ünlü bir çikolata fabrikasının sahibi olan Willy Wonka’nın maceralarına ve fabrikada çalışan Umpa Lumpalarla nasıl tanıştığına odaklanıyor. Willy Wonka’nın en büyük hayali kendi çikolata dükkanını kurmaktır. (Detaylar için tıklayınız..)

Hakkındaki Videoyu Oynat acik-havada-wonka-filmi-afis
Videoyu Oynat
(2)

BARBİE

6.9

Barbie, uyum sağlayabileceği bir dünya bulma umuduyla yolculuğa çıkan bir kadının hikayesini konu ediyor. Barbie, yaşadığı dünyanın koşullarına uymayan bir kadındır. (Detaylar için tıklayınız..)

(3)

AQUAMAN VE KAYIP KRALLIK

9.4

Aquaman’i ilk seferinde yenmeyi başaramayan Black Manta, babasının intikamını alma arzusuyla Aquaman’i sonsuza dek alt etme konusunda engel tanımayacaktır. (Detaylar için tıklayınız..)

Hakkındaki Videoyu Oynat en-iyi-film-onerileri-aquaman-ve-kayip-krallik
Açık Havada Sinema Keyfi İçin

Bizimle İletişime Geçebilirsiniz...

Açık Havada Sinema etkinlik ve organizasyonlarınız için hizmetinizdeyiz..