DMP-Medya-2020-Resmi-Logo_Yatay-min
Ara
Close this search box.

Angry Birds Filmi 2

Angry Birds-2_Afiş

Angry Birds Filmi 2

Filmin Konusu

Uçamayan Kızgın Kuşlar ve entrikacı yeşil domuzcuklar Angry Birds Filmi 2’de çatışmalarını bir başka düzleme taşıyorlar! Hem Kuş, hem Domuz adalarını tehlikeye atan yeni bir tehdit ortaya çıktığında, Red, Chuck, Bomb ve Mighty Eagle istikrarsız bir ateşkes başlatmak ve yurtlarını kurtaracak sıradışı bir süpertakım oluşturmak için Chuck’ın kızkardeşi Silver’ı işe alır ve domuzlar Leonard, onun asistanı Courtney ve teknik uzman domuz Garry’yle işbirliği yaparlar. Filmin Türkçe seslendirme kadrosunda Yekta Kopan (Red), Boğaçhan Sözmen (Bomb), Sercan Gidişoğlu (Chuck), Aysun Topar (Silver), Sinan Divrik (Leonard), Özlem Abacı (Zeta), Mazlum Kiper (Yüce Kartal) ve Fatih Özacun (Garry) gibi Türkiye’nin ünlü dublaj sanatçıları yer alıyor.

Yönetmen

Thurop Van Orman

Kategori

Animasyon, Macera

Orijinal Dil

İngilizce, Türkçe Dublaj

Süre

97 Dakika

Oyuncular

Yekta Kopan, Boğaçhan Sözmen, Sercan Gidişoğlu, Aysun Topar

TR Vizyon Tarihi

16 Ağustos 2019

IMDB Puanı

6,4

TR Dağıtım

Warner Bros

Stüdyo

Sony Pictures

Yaş Sınırı

Öne çıkan
filmler

Yerli, Yabancı, Animasyon ve Nostalji filmler şeklinde sınıflandırdığımız vizyon arkası filmlerden sizin için seçtiklerimize göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

(1)

WONKA

7.1

Roald Dahl’ın popüler çocuk kitabı “Charlie’nin Çikolata Fabrikası”na dayanan film, dünyaca ünlü bir çikolata fabrikasının sahibi olan Willy Wonka’nın maceralarına ve fabrikada çalışan Umpa Lumpalarla nasıl tanıştığına odaklanıyor. Willy Wonka’nın en büyük hayali kendi çikolata dükkanını kurmaktır. (Detaylar için tıklayınız..)

Hakkındaki Videoyu Oynat acik-havada-wonka-filmi-afis
Videoyu Oynat
(2)

BARBİE

6.9

Barbie, uyum sağlayabileceği bir dünya bulma umuduyla yolculuğa çıkan bir kadının hikayesini konu ediyor. Barbie, yaşadığı dünyanın koşullarına uymayan bir kadındır. (Detaylar için tıklayınız..)

(3)

AQUAMAN VE KAYIP KRALLIK

9.4

Aquaman’i ilk seferinde yenmeyi başaramayan Black Manta, babasının intikamını alma arzusuyla Aquaman’i sonsuza dek alt etme konusunda engel tanımayacaktır. (Detaylar için tıklayınız..)

Hakkındaki Videoyu Oynat en-iyi-film-onerileri-aquaman-ve-kayip-krallik
Açık Havada Sinema Keyfi İçin

Bizimle İletişime Geçebilirsiniz...

Açık Havada Sinema etkinlik ve organizasyonlarınız için hizmetinizdeyiz..